Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி

Historia jonë

2001 vendosje
Kompania është me seli në Hong Kong
2002 Kanali i furnizimit
Vendosi partneritet strategjik me shumë prodhues të famshëm botëror të komponentëve elektronikë
2004 degët
Ka degë në jashtë shtetit
2006 ekip
Vendosni një ekip prej më shumë se 200 personash për të hedhur themelet për shërbim të mirë
2009 depo
Ndërtoni një depo inteligjente të klasit botëror, rendisni shpejt dhe saktë dhe dërgoni produkte, sigurohuni që produktet të jenë të gatshme dhe t'u dorëzohen përdoruesve shpejt
2012 patentë
Merrni certifikatën e patentës së modelit të shërbimeve
2013 ekspozitë
Mori pjesë në ekspozitën elektronike gjermane, ekspozitën elektronike Hong Kong dhe ekspozita të tjera
2016 Partneri trategik
Partneritetet elektronike të furnizimit me komponentë me më shumë se 100 vende të botës
2017 qarkullim
Shitjet vjetore arrijnë në 100 milion dollarë
2018