Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி

Vërtetimet tona

Ne ju ndihmojmë të arrini qëllimet tuaja cilësore

Duke i përafruar proceset tona të biznesit me kërkesat e përcaktuara në standardet e mëposhtme, ne jemi në gjendje të sigurojmë klientët për aftësinë tonë për të ofruar nivele të pakrahasueshme të shërbimit dhe cilësisë së produktit.

Sistemi ynë i cilësisë mbulon të gjitha aktivitetet që ndikojnë në shërbimin që ne ofrojmë për klientët tanë dhe është përfshirë plotësisht në sistemet tona të përgjithshme të menaxhimit të biznesit. Siguron që të respektojmë parimet e mëposhtme:
  • Ne komunikojmë me klientët tanë dhe dëgjojmë.
  • Ne jemi aktivë në parashikimin e nevojave dhe pritjeve të klientëve.
  • Ne ruajmë klientët tanë dhe veten duke ruajtur pajtueshmërinë ligjore dhe rregullatore.
  • Ne ofrojmë informacion për marketing, teknik dhe mbështetës që është lehtësisht i arritshëm dhe i lehtë për t’u kuptuar.
  • Ne vazhdimisht përpiqemi të përmirësojmë proceset tona operative, produktet dhe shërbimet në dobi të klientëve tanë.
ISO 9001: 2015 - standardi kryesor i menaxhimit për kompanitë që tregtojnë në bazë biznesi-biznesi
ISO 14001: 2004 - verifikon që kompanitë operojnë një sistem efektiv të menaxhimit të mjedisit që synon të mbështesë mbrojtjen e mjedisit dhe parandalimin e ndotjes
OHSAS 18001: 2007 - specifikon kërkesat për një sistem të menaxhimit të shëndetit dhe sigurisë në punë.
Në përputhje me këtë standard ka mundësuar kontrollimin e rreziqeve dhe përmirësimin e performancës së OHS
ESD S20.20: 2014– mbulon kërkesat për hartimin, krijimin dhe mbajtjen e një programi efektiv të kontrollit elektrostatik të shkarkimit
RoHS Trusted Kitemark - dhënë kompanive që janë në gjendje të demonstrojnë aftësinë e tyre për t'u pajtuar me Direktivën RoHS
ISO 17025: 2005 - një standard ndërkombëtar që përcakton kërkesat për kompetencën e laboratorëve të testimit dhe kalibrimit.
Investitorët në Njerëz - siguron kornizën që na lejon të arrijmë objektivat e biznesit tonë përmes angazhimit të njerëzve tanë