Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி

Please contact IC Components Ltd

Emri i Kompanise
Emri i kontaktit
E-mail
telefon
mesazh
Ju lutemi të lini çdo nevojë tuaj.
Do të kontaktojmë së shpejti me email.
Faleminderit bashkëpunimin tuaj.
Ju lutemi shkruani kodin Verifiko dhe klikoni "Submit"

IC Components Ltd - Zyra Qendrore Informacione për kontaktin


Keni nevojë për më shumë ndihmë? Na dërgoni me email tani, ose telefononi ekipet e shërbimeve të shitjes së klientëve tanë

Shërbimi RFQ

Info@IC-Components.com

Pas sherbimit te shitjes

Sales@IC-Components.com

Shërbim këshillimi

Support@IC-Components.com

Na kontaktoni

Tel:
+00 852-30501935
Dërgojani:
Info@IC-Components.com
Fax:
+00 852-30501945
ID e Skype:
Info@IC-Components.com
Emri i Kompanisë: IC Components Limited
Adresa: 6H Blloku 1, Gjykata Sherwood, Kingswood Villa, Tin Shui Wai,
Territoret e reja, Hong Kong

Më shumë ndihmë

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi lini mesazhe në internet ose email në Info@ic-components.com, ne do të përgjigjemi sa më shpejt që të kemi pozime. Faleminderit për mbështetjen tuaj.
IC Components Limited
6H Blloku 1, Gjykata Sherwood, Kingswood Villa, Tin Shui Wai, Territoret e Re, Hong Kong