Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி
Echelon

Echelon

- Korporata Echelon (NASDAQ: ELON), një pionier në zhvillimin e platformave standarde të rrjeteve të kontrollit të hapur, ofron të gjitha elementet e nevojshme për të projektuar, instaluar, monitoruar dhe kontrolluar komunitetet e pajisjeve të fuqisë industriale brenda ndriçimit, Interneti i Gjërat, 'bërësi' dhe tregje të tjera në mbarë botën. Echelon zhvillon dhe shet sisteme dhe nënsisteme të plota për aplikacionet e synuara, sistemet për patate të skuqura (SOCs), softuerët e ngulitur dhe mjete komisionimi dhe menaxhimi për OEMs. Me më shumë se 100 milionë pajisje me fuqi Echelon të instaluar në mbarë botën, kompania ndihmon klientët e saj të lehtë dhe të sigurtë të migrojnë sistemet ekzistuese të kontrollit në platformat më moderne, duke sjellë pajisje dhe aplikacione të reja në një internet industrial global gjithnjë në rritje. Echelon ndihmon klientët e saj të zvogëlojnë kostot operacionale, të rrisin kënaqësinë dhe sigurinë, të rritin të ardhurat dhe të kryejnë më mirë në tregjet e themeluara dhe ato në zhvillim.

Lajme të ngjashme

Produkte të ngjashme Gjithsej

23 Produkte të ngjashme Kërko kuotën nga

Kategoria e produkteve

Integrated Circuits (ICs)(18 products)
Specialized ICs(16 products)
Embedded - Microcontrollers - Application Specific(2 products)
Transformers(1 products)
Specialty Transformers(1 products)
<<<1>>>