Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி
IAR Systems Software Inc

IAR Systems Software Inc

- IAR Systems është ofruesi kryesor në botë i mjeteve softuerike për sisteme të integruara që u mundësojnë kompanive të mëdha dhe të vogla të zhvillojnë produkte premium të bazuara në mikrokontrollorë 8-, 16- dhe 32-bit, kryesisht në fushat e automatizimit industrial, pajisjeve mjekësore, konsumatorëve elektronikë dhe produkte të automobilave. IAR Systems ka një rrjet të gjërë të partnerëve dhe bashkëpunon me shitësit kryesorë të gjysmëpërçuesve në botë. Themeluar në vitin 1983, IAR Systems është pjesë e Intoi, dikur Nocom, që nga viti 2005.

Lajme të ngjashme

Produkte të ngjashme Gjithsej

154 Produkte të ngjashme Kërko kuotën nga

Kategoria e produkteve

Discrete Semiconductor Products(9 products)
Thyristors - TRIACs(4 products)
Thyristors - SCRs(2 products)
Diodes - Rectifiers - Single(1 products)
Diodes - Rectifiers - Arrays(2 products)
Circuit Protection(145 products)
TVS - Varistors, MOVs(3 products)
TVS - Thyristors(4 products)
TVS - Diodes(129 products)
Gas Discharge Tube Arresters (GDT)(1 products)
Fuses(7 products)
Electrical, Specialty Fuses(1 products)
<<<1234>>>