Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி

HDBaseT Trans Transformatori Industrial dhe Choke Mode e Përbashkët - Seria HDX8

Image of Pulse Electronics Networking logo

HDBaseT Trans Transformatori Industrial dhe Choke Mode e Përbashkët - Seria HDX8

Transformatori industrial i Pulse mundëson video me definicion ultra të lartë 4K në një kabëll të vetëm 100 m CAT5e / 6

Transformuesi i temperaturës industriale HDBaseT të Rrjetit të Elektronikës së Pulse Elektronike -40 ° C deri + 85 ° C dhe mënyra e zakonshme e zhurmshme për performancën e përmirësuar të EMI dhe fuqinë ndaj aplikacioneve HDBaseT (PoH). Teknologjia HDBaseT mundëson grupin e veçorive 5Play, i cili përfshin video me 4K, audio, 100BASE-T me definicion ultra të lartë, sinjale të ndryshme kontrolli dhe deri në 100 W fuqi në një kabllo të vetme 100 m / 328 ft CAT5e / 6.

Features
 • Kombinohet me çipa Valens
 • Mbështet fuqinë mbi HDBaseT deri në 140 W
 • I përshtatshëm për një shumëllojshmëri të aplikacioneve HDBaseT
 • -40 ° C deri + 85 ° C temperatura e funksionimit
 • Prodhimi i vëllimit të lartë
 • Gjurmë standarde e industrisë
Aplikimet
 • Blu-rrezet, DVD, regjistruesit
 • Displays
 • Kutitë e vendosura digjitale
 • PC
 • Projektorë
 • Marrës A / V
 • Konzollat ​​e lojërave
 • Përsëritësit, ndarësit, çelsat HDMI