Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி

Politika e Cilësisë

Politika e Cilësisë

Sigurimi i produkteve me cilësi të lartë dhe shërbim i përsosur për klientët në të gjithë botën përmes standardizimit, inovacionit teknologjik dhe përmirësimit të vazhdueshëm.
E ardhmja e organizatës sonë varet nga cilësia.

Politika e Mjedisit, Shëndetit dhe Sigurisë

Prodhoni produkte jeshile përmes inovacionit teknologjik, konform rregullave mjedisore, parandaloni ndotjen, ruajeni burimet dhe i përkushtoheni përmirësimit të vazhdueshëm të mjedisit.
Ne rregullisht komunikojmë me dhe përfshijmë të gjitha palët e interesuara në përpjekjet tona për të mbajtur një sistem efektiv të menaxhimit të mjedisit, shëndetit dhe sigurisë. Kjo politikë mjedisore, shëndetësore dhe sigurie është miratuar plotësisht nga menaxhmenti për të siguruar zbatimin e saj në të gjitha nivelet brenda organizatës, dhe është në dispozicion të publikut.

Politika e OH&S

Pajtueshmëria me kërkesat ligjore dhe rregullatore, krijimi i një mjedisi të shëndetshëm dhe të sigurt pune, trainimi dhe publiciteti për shëndetin dhe sigurinë, dhe përmirësimi i vazhdueshëm i menaxhimit të shëndetit dhe sigurisë, parandalimi i dëmtimeve dhe sëmundjeve.

Politika e substancave të rrezikshme

Për të mbrojtur mjedisin e vetëm për njerëzit, tokën, ne deklarojmë se produktet e prodhuara nga komponentët e IC-së përputhen me kërkesat e RoHS të BE-së dhe klientëve të afërt.

Politika e Punës

Të orientuar nga njerëzit, stafi dhe klienti dhe partneri i biznesit, të respektuar ligjet dhe rregulloret në fuqi, mbrojnë mjedisin, mbajnë përgjegjësitë sociale dhe përmirësojnë vazhdimisht atë.

Politika e etikës së biznesit

Ne duhet t'i përmbahemi kërkesave më të larta etike dhe jemi të përkushtuar që: të drejtojmë biznesin me ndershmëri, të ndalojmë korrupsionin, zhvatjen dhe përvetësimin; ndalojnë ofertën ose pranimin e ryshfetit; shpalos informacione në lidhje me aktivitetet e biznesit, strukturën, situatën financiare dhe performancën; respektojnë dhe mbrojnë të drejtat e pronësisë intelektuale; respektoni parimin e biznesit të drejtë, reklamimit dhe konkurrencës; mbroni konfidencialitetin e bilbilave; përfshihen në mënyrë aktive në komunitet.
Për më shumë informacion mbi politikën tonë të cilësisë, na kontaktoni.