Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி
Maxim Integrated
MAX4616EUD ImageShikoni imazhin më të madh
Imazhi mund të jetë përfaqësim.
Shihni syze për detajet e produktit.

MAX4616EUD

Në magazinë 2702 pcs Çmimi i referencës (në dollarë amerikanë)
1+
$0.80
200+
$0.754
prodhues Pjesa e Numrit:
MAX4616EUD
Prodhuesi / Markë
Maxim Integrated
Pjesë e Përshkrimi:
IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP
datasheets:
MAX4616EUD(1).pdfMAX4616EUD(2).pdf
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS:
Përmban plumbin / RoHS që nuk është në përputhje
Gjendja e stoqeve:
E re origjinale, pako 2702 në dispozicion.
Anije nga:
Hong Kong
Mënyra e dërgesës:
DHL/Fedex/TNT/UPS

Hetim Online

Ju lutemi plotësoni të gjitha fushat e kërkuara me informacionin e kontaktit tuaj. Klikoni "KQURKESA TUB SUBMIT"ne do t'ju kontaktojmë menjëherë me email. Ose na postoni me email: Info@IC-Comonents.com
Pjesa e Numrit
prodhues
Kërkoni sasinë
Çmimi i synuar(USD)
Emri i Kompanise
Emri i kontaktit
E-mail
telefon
mesazh
Ju lutemi shkruani kodin Verifiko dhe klikoni "Submit"
Pjesa e Numrit MAX4616EUD
Prodhuesi / Markë Maxim Integrated
Sasia e aksioneve 2702 pcs Stock
kategori Qarqet e integruara (IC) > Interface - Çelsat analoge, Multiplexers, Demultip
Përshkrim IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS: Përmban plumbin / RoHS që nuk është në përputhje
RFQ MAX4616EUD Datasheets MAX4616EUD Detajet PDF për en.pdf
Furnizimi me Tension, Single (V +) 2 V ~ 5.5 V
Furnizimi me tension - Dual (V ±) -
Koha e ndërrimit (Ton, Toff) (Max) 12ns, 10ns
Kalo qarkun SPST - NO/NC
Paketa e Pajisjes Furnizuese 14-TSSOP
seri -
paketim Tube
Paketa / Rasti 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura e punës -40°C ~ 85°C (TA)
Rezistenca në shtet (Max) 10 Ohm
Numri i qarqeve 4
Circuit Multiplexer / Demultiplexer 1:1
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited)
pershkrim i detajuar 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP
Aktual - Rrjedhje (IS (off)) (Max) 1nA
crosstalk -96dB @ 100kHz
Injeksioni i Ngarkimit 6.5pC
Përputhja Channel-to-Channel (ΔRon) 200 mOhm
Kapaciteti i kanalit (CS (off), CD (off)) 5pF, 5pF
Numri bazë i pjesës MAX4616
-3db Bandwidth 70MHz

paketim

Ne ofrojmë cilësinë më të lartë, më të çmuar, paketimet statike me mburojë statike në dispozicion. Me 40% transparencë të dritës, lejon identifikimin e lehtë të IC (qarqeve të integruara) dhe PCB (bordet e shtypura). Tkurrja metalike e varrosur jashtëzakonisht e qëndrueshme i jep FaradayCage performancën e nevojshme për t'i mbrojtur në mënyrë efektive këto komponena kundër shtytjes.
Të gjitha produktet do të paketojnë në anti-staticbag. Transportohet me mbrojtje antistatike ESD.
Lidhja e jashtme e ambalazhit ESD do të përdorë informacionin e kompanisë sonë: Pjesa e Mumës, Marka dhe Sasia.
Ne do të inspektojmë të gjitha mallrat para dërgesës, do të sigurojmë të gjitha produktet në gjendje të mirë dhe të sigurojmë që pjesët janë të dhëna të reja origjinale të ndeshjes.
Pasi të gjitha mallrat të mos sigurojnë probleme pas paketimit, ne do të paketojmë në mënyrë të sigurt dhe do të dërgojmë nga global express. Ajo shfaq eksponues të shkëlqyeshëm dhe rezistencë ndaj lotëve së bashku me integritetin e mirë të vulës.
Ne mund të ofrojmë shërbimin e dorëzimit të shprehur në të gjithë botën, të tilla si DHLor FedEx ose TNT ose UPS ose dërgues tjetër për dërgesë.

Dërgesë globale nga DHL / FedEx / TNT / UPS

Referenca e Tarifave të Transportit DHL / FedEx
1). Ju mund të ofroni llogarinë tuaj të dorëzimit të shpejtë për dërgesë, nëse nuk keni ndonjë llogari të shprehur për dërgesë, ne mund të ofrojmë llogarinë tonë joadekuate.
2). Përdorni llogarinë tonë për dërgesë, tarifa të dërgesës (Referenca DHL / FedEx, vende të ndryshme ka çmim të ndryshëm.)
Tarifat e dërgesës : (Referenca DHL dhe FedEX)
Pesha (KG): 0.00kg-1.00kg Mimi (USD $): 60,00 USD
Pesha (KG): 1.00kg-2.00kg Mimi (USD $): $ 80.00
* Mimi i kostos është referencë me DHL / FedEx. Pagesat për detaje, ju lutemi na kontaktoni. Vende të ndryshme, akuzat e shprehura janë të ndryshme.Ne pranojmë kushtet e pagesës: Transferimi Telegrafik (T / T) dhe PayPal dhe Western Union.

PayPal:

Informacioni i Bankës PayPal:
Emri i Kompanisë: IC COMPONENTS LTD
ID e Paypal: PayPal@IC-Components.com

TRANSFARI BANKAR (Transferimi Telegrafik)

Pagesa për Transferet Telegrafike:
Emri i Kompanise : IC COMPONENTS LTD Numri i llogarisë së përfituesit: 549-100669-701
Emri i Përfituesit i Bankës: Banka e Komunikimeve (Hong Kong) shpk Kodi i Bankës së Përfituesit: 382 (për pagesa lokale)
SWIFT Banka Përfituese: COMMHKHK
Adresa e Bankës së Përfituesit: Rruga e Rrugës 53 Rruga e Tregut Tsuen Wan, Rruga Tsuen Wan N.T., Hong Kong

Anydo pyetje ose pyetje, ju lutemi na kontaktoni me email: Info@IC-Components.com


Ju gjithashtu mund të jeni i interesuar: