Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி
Renesas Electronics America
M3062LFGPGP#U5C ImageShikoni imazhin më të madh
Imazhi mund të jetë përfaqësim.
Shihni syze për detajet e produktit.

M3062LFGPGP#U5C

Në magazinë 2676 pcs Çmimi i referencës (në dollarë amerikanë)
1+
$6.13
prodhues Pjesa e Numrit:
M3062LFGPGP#U5C
Prodhuesi / Markë
Renesas Electronics America
Pjesë e Përshkrimi:
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP
datasheets:
M3062LFGPGP#U5C.pdf
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS:
Udhëheqja falas / RoHS përputhje
Gjendja e stoqeve:
E re origjinale, pako 2676 në dispozicion.
Anije nga:
Hong Kong
Mënyra e dërgesës:
DHL/Fedex/TNT/UPS

Hetim Online

Ju lutemi plotësoni të gjitha fushat e kërkuara me informacionin e kontaktit tuaj. Klikoni "KQURKESA TUB SUBMIT"ne do t'ju kontaktojmë menjëherë me email. Ose na postoni me email: Info@IC-Comonents.com
Pjesa e Numrit
prodhues
Kërkoni sasinë
Çmimi i synuar(USD)
Emri i Kompanise
Emri i kontaktit
E-mail
telefon
mesazh
Ju lutemi shkruani kodin Verifiko dhe klikoni "Submit"
Pjesa e Numrit M3062LFGPGP#U5C
Prodhuesi / Markë Renesas Electronics America
Sasia e aksioneve 2676 pcs Stock
kategori Qarqet e integruara (IC) > Embedded - Microcontrollers
Përshkrim IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS: Udhëheqja falas / RoHS përputhje
RFQ M3062LFGPGP#U5C Datasheets M3062LFGPGP#U5C Detajet PDF për en.pdf
Furnizimi me tension (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paketa e Pajisjes Furnizuese 100-LFQFP (14x14)
shpejtësi 20MHz
seri M16C™ M16C/60/62P
Madhësia RAM 20K x 8
Lloji i programit të kujtesës FLASH
Madhësia e memorjes së programit 256KB (256K x 8)
periferikësh DMA, WDT
paketim Tray
Paketa / Rasti 100-LQFP
Emra të tjerë M3062LFGPGPU5C
Lloji Oshilator Internal
Temperatura e punës -20°C ~ 85°C (TA)
Numri i I / O 85
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 3 (168 Hours)
Madhësia EEPROM -
pershkrim i detajuar M16C/60 M16C™ M16C/60/62P Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LFQFP (14x14)
Konvertuesit e të Dhënave A/D 26x10b; D/A 2x8b
Madhësia Core 16-Bit
Procesor Core M16C/60
Lidhshmëria I²C, IEBus, UART/USART
Numri bazë i pjesës M3062

paketim

Ne ofrojmë cilësinë më të lartë, më të çmuar, paketimet statike me mburojë statike në dispozicion. Me 40% transparencë të dritës, lejon identifikimin e lehtë të IC (qarqeve të integruara) dhe PCB (bordet e shtypura). Tkurrja metalike e varrosur jashtëzakonisht e qëndrueshme i jep FaradayCage performancën e nevojshme për t'i mbrojtur në mënyrë efektive këto komponena kundër shtytjes.
Të gjitha produktet do të paketojnë në anti-staticbag. Transportohet me mbrojtje antistatike ESD.
Lidhja e jashtme e ambalazhit ESD do të përdorë informacionin e kompanisë sonë: Pjesa e Mumës, Marka dhe Sasia.
Ne do të inspektojmë të gjitha mallrat para dërgesës, do të sigurojmë të gjitha produktet në gjendje të mirë dhe të sigurojmë që pjesët janë të dhëna të reja origjinale të ndeshjes.
Pasi të gjitha mallrat të mos sigurojnë probleme pas paketimit, ne do të paketojmë në mënyrë të sigurt dhe do të dërgojmë nga global express. Ajo shfaq eksponues të shkëlqyeshëm dhe rezistencë ndaj lotëve së bashku me integritetin e mirë të vulës.
Ne mund të ofrojmë shërbimin e dorëzimit të shprehur në të gjithë botën, të tilla si DHLor FedEx ose TNT ose UPS ose dërgues tjetër për dërgesë.

Dërgesë globale nga DHL / FedEx / TNT / UPS

Referenca e Tarifave të Transportit DHL / FedEx
1). Ju mund të ofroni llogarinë tuaj të dorëzimit të shpejtë për dërgesë, nëse nuk keni ndonjë llogari të shprehur për dërgesë, ne mund të ofrojmë llogarinë tonë joadekuate.
2). Përdorni llogarinë tonë për dërgesë, tarifa të dërgesës (Referenca DHL / FedEx, vende të ndryshme ka çmim të ndryshëm.)
Tarifat e dërgesës : (Referenca DHL dhe FedEX)
Pesha (KG): 0.00kg-1.00kg Mimi (USD $): 60,00 USD
Pesha (KG): 1.00kg-2.00kg Mimi (USD $): $ 80.00
* Mimi i kostos është referencë me DHL / FedEx. Pagesat për detaje, ju lutemi na kontaktoni. Vende të ndryshme, akuzat e shprehura janë të ndryshme.Ne pranojmë kushtet e pagesës: Transferimi Telegrafik (T / T) dhe PayPal dhe Western Union.

PayPal:

Informacioni i Bankës PayPal:
Emri i Kompanisë: IC COMPONENTS LTD
ID e Paypal: PayPal@IC-Components.com

TRANSFARI BANKAR (Transferimi Telegrafik)

Pagesa për Transferet Telegrafike:
Emri i Kompanise : IC COMPONENTS LTD Numri i llogarisë së përfituesit: 549-100669-701
Emri i Përfituesit i Bankës: Banka e Komunikimeve (Hong Kong) shpk Kodi i Bankës së Përfituesit: 382 (për pagesa lokale)
SWIFT Banka Përfituese: COMMHKHK
Adresa e Bankës së Përfituesit: Rruga e Rrugës 53 Rruga e Tregut Tsuen Wan, Rruga Tsuen Wan N.T., Hong Kong

Anydo pyetje ose pyetje, ju lutemi na kontaktoni me email: Info@IC-Components.com


Ju gjithashtu mund të jeni i interesuar: