Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУКРАЇНАO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி

Mënyra e Pagesës

Ne pranojmë kushtet e pagesës: Transferimi Telegrafik (T / T) dhe PayPal dhe Western Union.

PayPal: (https://www.paypal.com)


Informacioni i Bankës PayPal:
Emri i Kompanisë: IC COMPONENTS LTD
ID e Paypal: PayPal@IC-Components.com
Tarifat bankare:
Tarifat e Bankës Paypal janë Shuma totale * 4.4% + 0.3USD = Tarifat e PayPal.
Link: https://www.paypal.com/c2/webapps/mpp/paypal-seller-fees?locale.x=en_C2

TRANSFARI BANKAR (Transferimi Telegrafik)


Pagesa për Transferet Telegrafike:
Emri i Kompanise : IC COMPONENTS LTD Numri i llogarisë së përfituesit: 549-100669-701
Emri i Përfituesit i Bankës: Banka e Komunikimeve (Hong Kong) shpk Kodi i Bankës së Përfituesit: 382 (për pagesa lokale)
SWIFT Banka Përfituese: COMMHKHK
Adresa e Bankës së Përfituesit: Rruga e Rrugës 53 Rruga e Tregut Tsuen Wan, Rruga Tsuen Wan N.T., Hong Kong

Tarifat e bankës: 30,00 USD për pagesa të huaja nga Transferimi Telegrafik = Transferimi i telit.

Ju lutemi vini re këshillën tonë:
*** Për pagesa më pak USD675.00, ju këshillojmë të përdorni PayPal ose Transferimin Telegrafik. PayPal është më i shpejtë dhe i sigurt për klientin e ri, Për shumën totale më shumë se USD675.00, ju këshillojmë përdorimin e Transferimit Telegrafik në llogarinë tonë bankare, do të kursejë tarifat bankare USD 30,00 dhe komoditetin për ne.
Anydo pyetje ose pyetje, ju lutemi na kontaktoni me email: Info@IC-Components.com